Članstvo

Člani Rotary kluba Grosuplje smo posamezniki iz različnih področij. Druži nas interes po sodelovanje pri najrazličnejših dobrodelnih aktivnostih, hkrati pa nam članstvo v klubu prinaša možnosti širjenja znanj, poznanstev in tudi poslovnih priložnosti.

Rotarijci se redno sestajajmo tedensko, gojimo prijateljstvo in se pogovarjamo o svojih načrtih, lokalnega in globalnega pomena. Članstvo odseva širok prerez poklicev v okolišu, kjer klub deluje.

Kako se postane član kluba? Predlagati ga mora eden od obstoječih članov. Na skupnih sestankih člani ugotavljajo, ali je kandidat primeren za članstvo, pri čemer velja pravilo veta. Vsak član lahko zavrne sprejem kandidata, tudi če se ostali s sprejemom strinjajo.

Člani RC Gropsuplje v rotarijskem letu 2013/14 smo:

Zdenka Cerar
 Vehovec Stanislav
 Violeta Trontelj
 Katarina Vukelič

Častni člani našega kluba so:

dr. Otmar Zorn
 dr. Matija Tuma